מי אנחנו

'יועצים מתנדבים של סיינטולוגיה'

באמצע שנות השבעים מייסד סיינטולוגיה, ל.רון האברד, הבחין בקיומה של התדרדרות מוסרית בחברה ואיתה עליה ברמת הפשיעה, בצריכת הסמים ובפגעים חברתיים אחרים.

ל. רון האברד חיפש דרך להשיב את הערכים והאתיקה לחברה, תוך שימוש בפתרונות המבוססים על הבנה ולא על כח, כפייה או משטרה. כשחשב על הפתרון להתדרדרות החברה הוא כתב: “אם אדם אינו חפץ בפשע, באכזריות, באי-צדק ובאלימות של חברה זאת, הוא יכול לעשות משהו בנוגע לכך. הוא יכול להפוך ליועץ רוחני מתנדב ולעזור להקנות לה תרבות, להביא לה מצפון וחסד ואהבה וחופש מסבלותיה, בהחדירו לתוכה אמון, הגינות, יושר וסובלנות”.

וכך הוקמה תוכנית “היועץ הרוחני המתנדב”, במסגרתה האברד סיפק את הכלים להשגת יעדים אלה והפך אותם לזמינים לשימוש בקנה מידה עולמי. 

היועצים הרוחניים המתנדבים כיום מהווים תנועה כלל עולמית, א- פוליטית וללא כוונות רווח הפתוחה לכל אדם שמעוניין לעזור לאחרים.

היועצים הרוחניים מגיעים מכל המגזרים והדתות, הם אנשים שמעוניינים לתרום מזמנם למען החברה ובמקביל מנהלים את חייהם הפרטיים. בין המתנדבים תמצאו אנשי חינוך, מסעדנים, מהנדסים, מעצבים ואנשי עסקים מצליחים.

כששואלים אנשים מתי החיים שלהם נראו להם מלאי סיפוק, רבים מהם יענו שהיה זה כאשר הצליחו לעזור למישהו בשעת צורך אמיתית, בין אם היה זה חבר, בן משפחה או אפילו זר מוחלט.

בתכנית ההכשרה לומד המתנדב כיצד ניתן לעזור לאחר ולהקל על כאב וצער, מחסור, בלבול, קונפליקטים, מצב רוח רע ואפילו כישלון.

 הוא מקבל ידע רחב ומיומנויות מעשיות אשר מבוססות על הבנה אמיתית של טבעו הרוחני של האדם והגורמים המשפיעים על הישרדותו. 

למרות שהיועצים הרוחניים מגיעים מכל קצוות הארץ, מירב הפעילות מתקיימת בתל אביב.

תנועת היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה מגיעה לעזרה גם במצבים של אסונות-טבע, כמו צונאמי, רעידות אדמה, הוריקנים, שריפות, מגיפות, וכן אסונות-אדם כמו מלחמות ומתקפות טרור.

היועצים מגיעים למקום האירוע, לא משנה היכן הוא נמצא בכדור הארץ, מקימים במהירות  את האוהל הצהוב המוכר והאהוב וישר מתחילים לסייע עם הכלים הייחודיים שלהם שקיבלו בהכשרתם.

המתנדבים מסייעים למעל ל- 200,000 נפשות מדי שנה ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום.

מוזמנים גם אתם ליצור עמנו קשר.