קורס חינם און-ליין

הגורם לדיכוי

בכל חברה של אנשים ניתן לראות תכונות שמשותפות לכולם וכאלה ששונות מאדם לאדם. אחד הגורמים ששונים מאדם אחד לשני הוא הנטייה לתאונות, מחלות וכשלונות. רבים לא טרחו מעולם להסתכל על נטייה זו, והמחשבה הרווחת בקרב אנשים היא שזה פשוט טבע האדם ואין מה לעשות בקשר לכך.

כשאדם חולה ושואל את עצמו ״למה אני?״, כשאדם נכשל ומרגיש שהוא פשוט פחות מוצלח מאחרים, הוא מוצף בהרגשה של חוסר אונים ותסכול. אדם לא חייב לחיות את חייו בצורה של רכבת הרים – רגע אחד עולה ונראה שיצליח, ורגע לאחר מכן מקבל מכה כלשהי שמפילה אותו מטה. למה יש אנשים מסויימים שפשוט לא הולך להם?
יש לכך תשובה, והיא לא נמצאת במפת כוכבים, מזלות או תפילה לאלים. התשובה נמצאת בסיינטולוגיה.

ל. רון האברד חקר במשך שנים את התנהגות האדם. הוא ראה שחלק מהאנשים נמצאים במצב עליות וירידות ופשוט לא יציבים, חלקם בעלי נטייה למחלות ולתאונות וחלקם מצליחים לחיות חיים שלוים ורגועים. הוא נוכח לדעת שאותם אנשים שכושלים ונפצעים נפגעים בכל פעם שהם נמצאים בסביבת דיכוי.

בקורס זה אתה תלמד מה גורם לכישלון והרס וכיצד אפשר להימנע מהם. אתה תלמד למה אנשים מסויימים מתקשים ולא מצליחים בחייהם, ואיך הם יכולים לשנות את מצבם ולחיות חיים מוצלחים ומלאי נחת. עם הנתונים האלה תוכל לשנות את החיים שלך ואת החיים של הסובבים אותך.