קורס חינם און-ליין

סיועים למחלות ופציעות

אדם חי חיים מלאי פעילויות, בין אם מדובר בעבודה וסידורים לתחזוקת הבית, בהנאה ופעילויות פנאי כמו ספורט, חוגים, טיולים או כל בילוי כזה או אחר. נראה שבלתי נמנע שפעילויות החיים יהיו מלוות גם בפציעות, תאונות וטעויות.

בתחילה, הפתרון הידוע והמקובל לבעיות הללו בעולם המערבי היה מדע הרפואה, שעם השנים התפתח והשתכלל. אבל במקביל לצמיחתה של הרפואה, יותר ויותר אנשים גילו את השיטות הישנות, כגון הדיקור הסיני והיפני העתיק, טיפול בצמחים או בשמנים אתרים ואף טיפול בשיטות יותר רוחניות שהגיעו מהודו או מהאינדיאנים.

בחברה כיום כבר קיימת הבנה שהגוף מושפע מהרוח. ניתן לראות שהרפואה המערבית מתעלמת כמעט לגמרי מהקשר של נפש האדם לגוף שלו וההשפעה שלה עליו. אך למעשה יש לאדם כישות רוחנית יכולת אדירה לרפא את הגוף, והוא בהחלט יכול לחולל ריפוי מהיר ושלם יותר לאחר כל טיפול רפואי ראשוני שנאלץ לקבל.

במהלך מחקרו וכחלק מתגליותיו, ל. רון האברד פיתח שיטות רבות בתחום הרוח והמיינד לטיפול במצבים של קשיים פיזיים של האדם, ועם פיתוח הטכניקות האלו נוצרה טכנולוגיה שלמה וחדשה בשם ״סיועים״.

ניתן להשתמש בסיועים אלה כמעט ללא הגבלה. בעזרתם ניתן ליצור שיפור ממשי בבעיות וכאבים גופניים ורוחניים ולעיתים אפילו לגרום לניסים אשר גורמים גם לרופאים להשתומם.

רון האברד פיתח עשרות סיועים לטיפול במגוון שלם של מצבים. 

בקורס זה תוכל ללמוד על כמה מהסיועים השימושיים והבסיסיים ביותר ותוכל לעזור בעזרתם לעצמך ולחבריך.