מוזיקאים מרחבי העולם יצאו בקליפ מרגש עם מסר לעולם

שישים אמנים בינלאומיים, ובהם ענק הג׳אז צ׳יק קריאה, דיויד ברוזה, זוכי פרסי גראמי, שיתפו פעולה בקליפ מוזיקלי יחיד מסוגו, שהביא לעולם את המסר — “Spread a Smile והישאר בריא” (STAYWELL#).

 

לוס אנג׳לס, קליפורניה — 24 באפריל 2020 — בעוד קבוצות ואינדיבידואלים סביב העולם מתמודדים עם אתגרים חסרי תקדים, אגדות המוסיקה זוכי פרסי גראמי התאחדו יחדיו כדי לעזור ״להפיץ חיוך ולהישאר בריא״.

התוצאה היא הקליפ המוזיקלי ״הפץ חיוך״, — Spread a Smileגרסה מודרנית של We Are the World שכבר הגיעה ליותר משש מיליון צפיות מיותר מ-100 מדינות ברחבי העולם.

ההשראה המוזיקלית, שהפכה כבר לסנסציה אינטרנטית, כוללת את האמנים זוכי פרס הגראמי צ׳יק קוריאה, סטנלי קלארק, מארק איישאם ודייויד קמפבל לצד שישים אמנים בינלאומיים, ובכללם ווירטואוז הגיטרה הישראלי דיויד ברוזה.

״היה כיף לנגן בקליפ של ׳הפץ חיוך׳. הקליפ מרומם, במיוחד במציאות של הסגר בבית שכולנו נמצאים בה״ אמר ברוזה.

שיתוף הפעולה הייחודי כלל אנסמבל של מוזיקאים, שחקנים ואמני במה שצילמו את עצמם מבתיהם ברחבי העולם, ובכלל זה מניויורק, לוסאנג׳לס, בוגוטה, מילאנו, מלבורן, קייפטאון ויותר מעשר ערים אחרות באירופה וארה״ב.

המסר של ״הפץ חיוך״ לצופים הוא שגם אם אתה תקוע בביתך לבד, אתה עדיין יכול לרומם את העולם עלידי הפצה של גישה חיובית.

״אני שמח שהקליפ מפיץ חיוכים ומקווה שהוא ימשיך לגדול ולהגיע לעוד אנשים״, המשיך ברוזה, ״שמחתי לקחת חלק בו״.

עוד הופיעו בקליפ סרטונים שצילמו מבתיהם גרג קאמפ מ-Smash Mouth, אושיית הרדיו והטלוויזיה האמריקנית קארי קאסם, הזמרת האוסטרלית קייט סברנו, הזמר וכותב השירים הצ׳יליאני אלברטו פלאזה, הכוכב הארגנטינאי דייגו וודרגוור, וירטואוז הבס הקובאני קרליטו דלפוארטו, כוכב הריאליטי הדרום אפריקני טבוגו לאו והקומיקאי הקולומביאני המפורסם אנדרס לופז.

״הפץ חיוך״ נכתב והופק עלידי מרכז המדיה של סיינטולוגיה (Scientology Media Productions) עם המסר של העוצמה שבאחדות האנושית, גם בזמנים בהם כולנו מבודדים אחד מהשני. מטרה נוספת של הוידאו היא להעלות מודעות למניעה ובריאות בסיסית חומרים  המכילים חוברות הדרכה, תשדירי שירות וגרפיקה לשילוטכולם זמינים להורדה ללא תשלום באתר https://www.scientology.org.il/staywell/.

לצפייה בווידאו

Scientology.org/StayWell

 

מרכז המדיה של סיינטולוגיה נמצא בהוליווד, קליפורניה, הוא בית ההפקות של ״ערוץ הטלוויזיה של סיינטולוגיה״. הערוץ משדר 24/7 מהאולפנים וזמין בארה״ב בערוץ 320 ב-DirectTV, ובכל מקום אחר בעולם בסטרימינג באתר scientology.tv ובפלטפורמות הסטרימינג Apple TV, Fire TV, Roku, YouTube. אפליקציה לטלפונים וסמרטפונים זמינה גם כן להורדה. מאז השקת הערוץ והסטודיו במרץ 2018, השידורים משכו צופים מיותר מ-200 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם.

 

לנתונים נוספים ניתן לפנות לספי פישלר

קשרי קהילה

המרכז לסיינטולוגיה ישראל

054-4766576 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צור איתנו קשר עכשיו!